Wydarzenia

4 kwietnia 2024

DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

"Autyzm. Poznaj, zanim ocenisz" pod takim hasłem w naszej szkole w dniu 04.04.24 odbyły się obchody Dnia Świadomości Autyzmu. Pragnąc wpływać na świadomość i solidaryzując się z naszymi uczniami w tym dniu staraliśmy się przybliżyć i pokazać ich wyjątkowość. Przekazaliśmy im pałeczkę aktywności. W przygotowanych przez siebie i z ich udziałem materiałach pokazali swoją ciekawość świata i pasję. W trakcie nagrywania programu ,,Autentycznie Autentyczni ZSU” pokazali niespotykane umiejętności obserwowania i postrzegania  innych  ludzi. A wyjątkowy odcinek ,,Szkolniady” pokazał, jak wspaniale nasi koledzy poradzili sobie z tym dużym przedsiewzięciem. Przesłanie  naszej koleżanki Mai uświadomiło  wszystkim, że Zespół Szkół Usługowych to szkoła otwarta i tolerancyjna, a każdy ,,Autentycznie wyjątkowy“ uczeń wspaniale się w niej odnajduje.

21 kwietnia 2023

Konkurs na Eco-Poster rozstrzygnięty!

Dnia 20.04.2023r. w Zespole Szkół Usługowych w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się ceremonia wręczenia nagród laureatom konkursu językowo - ekologicznego pt. "ECO-Poster", połączona z obchodami Międzynarodowego Dnia Ziemi. Konkurs był skierowany do uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych powiatu ostrowskiego. Zadanie polegało na stworzeniu plakatu promującego ochronę środowiska. Istotnie, celem konkursu było podnoszenie świadomości ekologicznej mieszkańców naszego miasta. Fundatorem nagród było Starostwo Powiatowe oraz Rada Rodziców przy Zespole Szkół Usługowych w Ostrowie Wielkopolskim.

4 kwietnia 2023

Dzień Świadomości Autyzmu i Zespołu Aspergera

W Zespole Szkół Usługowych w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się uroczystość związana z obchodami 2 kwietnia, czyli Dnia Świadomości Autyzmu i Zespołu Aspergera. Wydarzenie zgromadziło uczniów, nauczycieli, dyrekcję szkoły oraz starostę Pawła Rajskiego.

9 grudnia 2022

Finał konkursu "Co w głowie masz"

W czwartek 8 grudnia 2022 roku w auli naszej szkoły odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu fotograficznego "Co w głowie masz?”. Adresatami Konkursu byli uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych powiatu ostrowskiego.

123456

PARTNERZY

 
klasy patronackie w zawodzie: technik żywienia i usług
gastronomicznych,
kucharz, kelner

    

klasa patronacka w zawodzie:
technik usług fryzjerskich, fryzjer
Wystąpił błąd. Błąd: Text/HTML jest obecnie niedostępny.
 
klasy patronackie w zawodach: technik reklamy,
technik fotografii i multimediów

    

123movies