Wydarzenia

30 kwietnia 2021

POŻEGNANIE UCZNIÓW KLAS KOŃCZĄCYCH SZKOŁĘ - USŁUGUSY 2021

29 kwietnia 2021 roku w Zespole Szkół Usługowych ostatni raz zadźwięczał dzwonek dla uczniów klas maturalnych. Na uroczystości, w nietypowej formie - hybrydowej obecni  byli: pan starosta Paweł Rajski, dyrekcja , nauczyciele, oraz uczniowie klas: 4ta, 4tb, 4tc, 4td i 3lo.  Uroczystość z auli szkolnej prowadziła uczennica klasy 3tc Katarzyna Bazak. 

22 kwietnia 2021

KONKURS POWIATOWY POETYCKA WIOSNA 2021

VIII edycja Powiatowego Konkursu POETYCKA WIOSNA już za nami. Na zaproszenie odpowiedzieli miłośnicy poezji z Ostrowa Wielkopolskiego i okolic. Organizacja ósmej edycji konkursu powiatowego Poetycka Wiosna była inna niż zwykle ze względu na pandemię i zupełnie odmienne warunki pracy.

1 grudnia 2020

UWAGA !!! STARTUJE KONKURS PIERNIKOWY !!!

Kochani, już dziś rusza konkurs na wypiek i dekorację ciastek i ozdób z ciasta piernikowego.

Z pewnością w Waszych domach podtrzymywana jest tradycja wypieku pierników, ale teraz będziecie mogli się pochwalić swoimi dziełami i wygrać atrakcyjne nagrody.
26 października 2020

SZKOLNY ETAP KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO ,,JESIEŃ W OBIEKTYWIE”

Konkurs przeprowadzono drogą elektroniczną, w dniach od 8 do 26 października 2020r.
Celem konkursu była popularyzacja amatorskiej twórczości fotograficznej uczniów szkół zawodowych i branżowych, rozwijanie wrażliwości i wyobraźni młodzieży oraz zachęcenie ich do obcowania z naturą, a także prezentowania swoich umiejętności twórczych.
2 marca 2020

XII POWIATOWE WARSZTATY DZIENNIKARSKIE

Dnia 2 marca 2020r. młodzi dziennikarze naszej szkoły gościli w I Liceum Ogólnokształcącym w Ostrowie na XII Powiatowych Warsztatach Dziennikarskich, które odbyły się pod patronatem Starosty Ostrowskiego, p. Pawła Rajskiego. W tym roku gościem specjalnym był p. Przemysław Miękinia, producent filmowy i wykładowca akademicki. Opowiadał o niezwykle ciekawej, choć trudnej i odpowiedzialnej pracy producenta filmowego.
12

PARTNERZY

 
klasy patronackie w zawodzie: technik żywienia i usług
gastronomicznych,
kucharz, kelner

    

klasa patronacka w zawodzie:
technik usług fryzjerskich, fryzjer
 
klasy patronackie w zawodach: technik reklamy,
technik fotografii i multimediów