Wycieczki szkolne

21 września 2020

SPŁYW KAJAKOWY

21 września uczniowie  Zespołu Szkół Usługowych wraz z opiekunami  uczestniczyli w spływie kajakowym po rzece Prośnie. Pragnąc poznać nowe formy aktywności fizycznej w dobie obecnie panującej pandemii, zachowując wszystkie możliwe środki ostrożności udaliśmy się do Grabowa N/Prosną skąd przy pięknej pogodzie płynęliśmy urokliwą pełną naturalnych przeszkód rzeką Prosną do miejscowości Przystajnia.
6 marca 2020

KOPALNIA SOLI W KŁODAWIE

W dniu 6 marca 2020r odbyła się wycieczka turystyczno-krajoznawcza do Kopalni Soli w Kłodawie. W imprezie turystycznej wzięło udział 22 uczestników z klasy 2 tc.
Program wycieczki obejmował zwiedzanie podziemnej trasy turystycznej w czynnej kopalni soli. Jest to najgłębsza w Europie i jedna z najgłębszych, podziemnych tras turystycznych na świecie udostępnioną turystom.
13 grudnia 2019

KOPALNIA SOLI W KŁODAWIE

W dniu 13 grudnia 2019r odbyła się wycieczka turystyczno-krajoznawcza do Kopalni Soli w Kłodawie. W imprezie turystycznej wzięło udział 21  uczestników z klasy 2 ta.
Program wycieczki obejmował zwiedzanie podziemnej trasy turystycznej w czynnej kopalni soli. Jest to najgłębsza w Europie i jedna z najgłębszych, podziemnych tras turystycznych na świecie udostępniona turystom.

PARTNERZY

 
klasy patronackie w zawodzie: technik żywienia i usług
gastronomicznych,
kucharz, kelner

    

klasa patronacka w zawodzie:
technik usług fryzjerskich, fryzjer
 
klasy patronackie w zawodach: technik reklamy,
technik fotografii i multimediów

    

yesmovies