Wycieczki szkolne

4 czerwca 2023

SPŁYW KAJAKOWY

W ostatnim dniu maja  sezon kajakowy w tym roku  rozpoczęła grupa uczniów naszej szkoły.   Słoneczna  pogoda oraz świetne nastroje pozwoliły bardzo miło spędzić czas na rzece Prośnie, poznając, a także doskonaląc umiejętności pływania kajakiem po ciekawej 15km trasie.

21 listopada 2022

WYCIECZKA UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ USŁUGOWYCH DO GNIEZNA i POZNANIA W RAMACH PROGRAMU MINISTRA EDUKACJI I NAUKI – „POZNAJ POLSKĘ”

W dniu 15 listopada 2022 r. w ramach ministerialnego programu MEiN „Poznaj Polskę” uczniowie Zespołu Szkół Usługowych w Ostrowie Wielkopolskim mogli podziwiać szczególnie drogie sercu każdego Polaka miejsca związane z historią i kulturą w Gnieźnie i Poznaniu.
Wyjazd w ramach programu „Poznaj Polskę” był nagrodą dla uczniów za ich aktywną pracę w samorządzie szkolnym, godne reprezentowanie szkoły w konkursach oraz zaangażowanie w projektach upamiętniających Powstanie Wielkopolskie i Republikę Ostrowską.

21 września 2020

SPŁYW KAJAKOWY

21 września uczniowie  Zespołu Szkół Usługowych wraz z opiekunami  uczestniczyli w spływie kajakowym po rzece Prośnie. Pragnąc poznać nowe formy aktywności fizycznej w dobie obecnie panującej pandemii, zachowując wszystkie możliwe środki ostrożności udaliśmy się do Grabowa N/Prosną skąd przy pięknej pogodzie płynęliśmy urokliwą pełną naturalnych przeszkód rzeką Prosną do miejscowości Przystajnia.
6 marca 2020

KOPALNIA SOLI W KŁODAWIE

W dniu 6 marca 2020r odbyła się wycieczka turystyczno-krajoznawcza do Kopalni Soli w Kłodawie. W imprezie turystycznej wzięło udział 22 uczestników z klasy 2 tc.
Program wycieczki obejmował zwiedzanie podziemnej trasy turystycznej w czynnej kopalni soli. Jest to najgłębsza w Europie i jedna z najgłębszych, podziemnych tras turystycznych na świecie udostępnioną turystom.
12
Szukaj Tagi 

PARTNERZY

 
klasy patronackie w zawodzie: technik żywienia i usług
gastronomicznych,
kucharz, kelner

    

klasa patronacka w zawodzie:
technik usług fryzjerskich, fryzjer
Wystąpił błąd. Błąd: Text/HTML jest obecnie niedostępny.
 
klasy patronackie w zawodach: technik reklamy,
technik fotografii i multimediów

    

123movies