Osiągnięcia

18 marca 2024

,, Kreacje-Prowokacje” 2024

Mamy zaszczyt ogłosić, że 14.03.24 odbył się finał VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Projektantów w Radomiu, na którym uczennica naszej szkoły – Technikum Nr 2, ucząca się w zawodzie technik stylista Anastassia Melnienko z klasy 2 tc wygrała III miejsce!!! Anastassia przygotowała trzy kolekcje o nazwie ,, Taniec z czerwoną rutą”.          

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

4 lutego 2024

SOLVE FOR TOMORROW

Ogromny sukces Zespołu Szkół Usługowych w ogólnopolskim programie Solve for Tomorrow.
Zespół reprezentujący naszą szkołę z Mateuszem Cieszyńskim z klasy czwartej na czele zakwalifikował się do ścisłego finału tego prestiżowego programu. Trzecia edycja programu była rekordowa pod względem zgłoszeń ponieważ wpłynęło ich aż 252. Jury do półfinału wybrało 30 z nich, a do finału zakwalifikowano 12 projektów.
Solve for Tomorrow to program skierowany do młodych ludzi, który kształtuje kompetencje przyszłości, uczy współpracy i prowadzenia projektów oraz stwarza okazję do wspólnego budowania wartościowych rozwiązań – w praktyce, nie w teorii. Partnerem programu jest firma SAMSUNG. Więcej informacji w poniższym linku: https://news.samsung.com/pl/12-druzyn-w-finale-solve-for-tomorrow

7 grudnia 2023

Uczennica ZSU laureatką XXI edycji finału ogólnopolskiego konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych pod hasłem „Bezpiecznie od startu”.

W dniu 05 grudnia 2023 roku, w siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie, odbyła się XXI edycja finału ogólnopolskiego konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych pod hasłem „Bezpiecznie od startu”.

1 grudnia 2023

Półfinał programu Solve for Tomorrow, we współpracy z Samsung

Z wielką radością chcemy ogłosić, że nasza szkoła znalazła się w półfinale programu Solve for Tomorrow, we współpracy z Samsung!

Podejmując temat „Integracji” Mateusz Cieszyński uczeń czwartej klasy w zawodzie technik przemysłu mody, wraz z partnerami z 1LO w Ostrowie Wielkopolskim podjął wyzwanie rozwiązania problemów społecznych. To prawdziwa duma, że nasz uczeń jest częścią tego innowacyjnego projektu, który nie tylko rozwija kreatywność, ale również angażuje się w sprawy istotne dla społeczeństwa. Warto dodać, że na konkurs wpłynęło 252 projektów z których do półfinału jury wybrało 30 w tym nasz!

12345

PARTNERZY

 
klasy patronackie w zawodzie: technik żywienia i usług
gastronomicznych,
kucharz, kelner

    

klasa patronacka w zawodzie:
technik usług fryzjerskich, fryzjer
Wystąpił błąd. Błąd: Text/HTML jest obecnie niedostępny.
 
klasy patronackie w zawodach: technik reklamy,
technik fotografii i multimediów

    

123movies