Osiągnięcia

27 grudnia 2022

KONKURS "NA WIGILIJNYM STOLE - 2022"

Dnia 18 grudnia b.r. uczniowie 1 klasy w zawodzie TŻIUG i nauczyciele ZSU z branży gastronomicznej wzięli udział w konkursie regionalnym „Na wigilijnym stole - 2022”, który miał na celu promocję przygotowywania i podawania tradycyjnych w Polsce potraw wigilijnych.

10 listopada 2022

Międzynarodowy Dzień Mediacji 2022

Konkurs organizowany przez Ministerstwo Sprawiedliwości ma pomóc w upowszechnieniu wiedzy na temat mediacji i zachęcić do korzystania z niej. Konkurs pomaga popularyzować wśród uczniów mediację – skuteczną metodę rozwiązywania sporów i zachęca młodych ludzi do kreatywności. Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu plakatu, promującego mediację – jedną z metod polubownego rozwiązywania sporu.

12 kwietnia 2022

Uczennica naszej szkoły laureatką konkursu "Mała Pętelka"

7 kwietnia 2022 roku odbyło się ogłoszenie wyników  XXVIII edycji ogólnopolskiego konkursu „Mała Pętelka” Konkurs dla Młodych Krawców i Projektantów im. Małgorzaty Zaręby. Organizatorem był Zespół Szkół Odzieżowych im. Władysława Reymonta w Poznaniu. Jury konkursowe nagrodziło prace Joanny Kędzierskiej , uczennicy klasy drugiej technikum, kształcącej się w zawodzie technik usług fryzjerskich. Zdobyła ona  III miejsce w kategorii „Fryzura awangardowa” za fryzurę „Floral lady”.

9 lutego 2022

Uczeń naszej szkoły w finale konkursu dla młodych projektantów

Przekazujemy kolejne dobre wiadomości-projekty Mateusza Cieszyńskiego, ucznia klasy 2tc o specjalności technik przemysłu mody zakwalifikowały się do finału IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Dla Młodych Projektantów i Krawców "Szmargdowy Guzik" organizowany przez Zespół Szkół Technicznych - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lesznie.

1234

PARTNERZY

 
klasy patronackie w zawodzie: technik żywienia i usług
gastronomicznych,
kucharz, kelner

    

klasa patronacka w zawodzie:
technik usług fryzjerskich, fryzjer
 
klasy patronackie w zawodach: technik reklamy,
technik fotografii i multimediów

    

yesmovies