https://upscalerolexs.com

Osiągnięcia

12 kwietnia 2022

Uczennica naszej szkoły laureatką konkursu "Mała Pętelka"

7 kwietnia 2022 roku odbyło się ogłoszenie wyników  XXVIII edycji ogólnopolskiego konkursu „Mała Pętelka” Konkurs dla Młodych Krawców i Projektantów im. Małgorzaty Zaręby. Organizatorem był Zespół Szkół Odzieżowych im. Władysława Reymonta w Poznaniu. Jury konkursowe nagrodziło prace Joanny Kędzierskiej , uczennicy klasy drugiej technikum, kształcącej się w zawodzie technik usług fryzjerskich. Zdobyła ona  III miejsce w kategorii „Fryzura awangardowa” za fryzurę „Floral lady”.

9 lutego 2022

Uczeń naszej szkoły w finale konkursu dla młodych projektantów

Przekazujemy kolejne dobre wiadomości-projekty Mateusza Cieszyńskiego, ucznia klasy 2tc o specjalności technik przemysłu mody zakwalifikowały się do finału IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Dla Młodych Projektantów i Krawców "Szmargdowy Guzik" organizowany przez Zespół Szkół Technicznych - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lesznie.

3 listopada 2021

Uczennica Zespołu Szkół Usługowych wśród laureatów ogólnopolskiego Konkursu na plakat promujący Międzynarodowy Dzień Mediacji

Konkurs organizowany przez Ministerstwo Sprawiedliwości ma pomóc w upowszechnieniu wiedzy na temat mediacji i zachęcić do korzystania z niej. Celem Konkursu było kształtowanie wśród uczniów pozytywnego wizerunku mediacji, zachęcenie młodych ludzi do aktywności twórczej, popularyzowanie wśród uczniów wiedzy na temat mediacji, jako alternatywnego sposobu rozwiązywania sporów.

14 kwietnia 2021

PASJA DO FRYZJERSTWA NAGRODZONA - KOLEJNE SUKCESY ZSU W KONKURSIE MAŁA PĘTELKA!

„Mała Pętelka” to ogólnopolski konkurs, w którym  swoim talentem mogą wykazać się zarówno projektanci branży modowej jak i fryzjerskiej. W gronie młodych fryzjerów, którzy stanęli w szeregi rywalizacji znalazła się Katarzyna Pasternicka - drugoklasistka,  kształcąca się w zawodzie technik usług fryzjerskich.

W tegorocznej - XXVII edycji konkursu jury doceniło jej pracę i przyznało I miejsce w kategorii fryzura użytkowa.

11 kwietnia 2021

UCZENNICA ZESPOŁU SZKÓŁ USŁUGOWYCH PODBIJA SERCA JURY OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU!

Ponownie udowadniamy, że Zespół Szkół Usługowych to szkoła dla ludzi z pasją. Odnosimy kolejne sukcesy.
Bardzo zależało nam aby reaktywować zawód technika przemysłu mody. Dopięliśmy swego. W klasach mody kształcą się osoby, które wiążą swoją przyszłość ze światem mody.   Są świadome swojej pasji i dlatego potrafią zdefiniować swoje indywidualne cele, aby stać się kimś więcej w wybranym przez siebie zawodzie i osiągnąć o wiele więcej na co dzień.  To one tworzą kreacje, cechujące się smakiem i wyczuciem proporcji. W umiejętny sposób łączą detale.  Bawią się zarówno kolorem jak i fakturą.
 

123

PARTNERZY

 
klasy patronackie w zawodzie: technik żywienia i usług
gastronomicznych,
kucharz, kelner

    

klasa patronacka w zawodzie:
technik usług fryzjerskich, fryzjer
 
klasy patronackie w zawodach: technik reklamy,
technik fotografii i multimediów

    

soap2day