https://upscalerolexs.com

Stylu i urody

17 listopada 2019

VII OSTROWSKI FESTIWAL STYLU I URODY

17 listopada 2019 roku w hali sportowej ZSU odbył się już po raz siódmy Ostrowski Festiwal Stylu i Urody organizowany przez Powiat Ostrowski i Zespół Szkół Usługowych. Partnerami tegorocznego festiwalu byli: marka Goldwell, firma Ataner, Wielkopolskie Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu oraz Izba Rzemieślnicza w Kaliszu, firma Poniks Professional. Przedstawiciele tych instytucji otrzymali podziękowania od Starosty Ostrowskiego i Dyrektora ZSU.
18 listopada 2018

VI OSTROWSKI FESTIWAL STYLU I URODY

18.11.2018 roku, w listopadową niedzielę, w hali sportowej Zespołu Szkół Usługowych w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Wolności 12 odbył się już po raz  szósty Ostrowski Festiwal Stylu i Urody organizowany przez Powiat Ostrowski i Zespół Szkół Usługowych. Partnerami tegorocznego festiwalu byli: marka Goldwell, firma Ataner, Wielkopolskie Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu oraz Izba Rzemieślnicza w Kaliszu. Przedstawiciele tych instytucji, tj. Jacek Adamczewski, Andrzej Chmielarz, Dorota Kinal, Ryszard Glapa otrzymali podziękowania od organizatorów.
5 listopada 2017

V OSTROWSKI FESTIWAL STYLU I URODY 2017

Kolejna, piąta edycja Ostrowskiego Festiwalu Stylu i Urody, organizowanego przez Zespół Szkół Usługowych i Powiat Ostrowski, już za nami.
Zaszczycili nas swoją obecnością: Starosta Powiatu Ostrowskiego Paweł Rajski, Senator Rzeczpospolitej Polskiej Łukasz Mikołajczyk, Wicewojewoda Województwa Wielkopolskiego Marlena Maląg, Wicestarosta Powiatu Ostrowskiego Roman Pacholczyk, radni powiatu ostrowskiego, Dyrektor Wydziału Edukacji Kultury Fizycznej i Sportu Rafał Luciński, przedstawiciele Cechu Rzemiosł Różnych i Izby Rzemieślniczej, kierownicy, komendanci oraz dyrektorzy służb i inspekcji powiatu ostrowskiego, dyrektorzy szkół i placówek oświatowych.
8 listopada 2016

ODBIÓR NAGRODY WYLOSOWANEJ PODCZAS IV OFSIU

8 listopada 2016 odbył się w naszej szkole IV Ostrowski Festiwal Stylu i Urody. Podczas imprezy uczniowie klas fryzjerskich stanęli do rywalizacji w Konkursie Młodzi Fryzjerzy. Wykonali oni upięcia wieczorowe na główkach treningowych. Goście festiwalu zadecydowali o zwycięskiej fryzurze.  Wśród głosujących rozlosowaliśmy nagrody w postaci zabiegu pielęgnacyjnego włosów i dłoni.
6 listopada 2016

IV OSTROWSKI FESTIWAL STYLU I URODY

6.11.2016 roku, w listopadową niedzielę, w Hali Sportowej Zespołu Szkół Usługowych w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Wolności 12 odbył się już po raz kolejny Ostrowski Festiwal Stylu i Urody organizowany przez Zespół Szkół Usługowych  we współpracy z  Powiatem Ostrowskim. Hasłem przewodnim tegorocznej  imprezy było Łączymy pokolenia.
12

PARTNERZY

 
klasy patronackie w zawodzie: technik żywienia i usług
gastronomicznych,
kucharz, kelner

    

klasa patronacka w zawodzie:
technik usług fryzjerskich, fryzjer
 
klasy patronackie w zawodach: technik reklamy,
technik fotografii i multimediów

    

soap2day