Smaku

30 marca 2019

SPRAWOZDANIE Z VII OSTROWSKIEGO FESTIWALU SMAKÓW

30 marca 2019 roku, w hali sportowej Zespołu Szkół Usługowych w Ostrowie Wielkopolskim, odbyła się VII edycja Ostrowskiego Festiwalu Smaków zorganizowanego przez Powiat Ostrowski i Zespół Szkół Usługowych.
Na festiwalowym stole zagościły smakołyki kuchni polskiej i orientalnej z wykorzystaniem grzybów eryngii i shii- take.
25 marca 2017

SPRAWOZDANIE Z V OSTROWSKIEGO FESITWALU SMAKU

Już po raz piąty, 25 marca 2017 roku, odbył się Ostrowski Festiwal Smaków zorganizowany przez Powiat Ostrowski i Zespół Szkół Usługowych.
W bieżącej edycji festiwalu tematem wiodącym była DZICZYZNA. Głównym sponsorem mięsa użytego do przygotowania prezentowanych potraw był kompleks restauracyjno – hotelowy „Borowianka”.
12 marca 2016

SPRAWOZDANIE Z IV OSTROWSKIEGO FESTIWALU SMAKÓW

Już po raz czwarty, 12 marca 2016 roku , w Hali Sportowej Zespołu Szkół Usługowych w Ostrowie Wielkopolskim odbył się Ostrowski Festiwal Smaków zorganizowany przez Powiat Ostrowski i Zespół Szkół Usługowych.
W bieżącej edycji festiwalu tematem wiodącym była wielkopolska gęś "nie tylko na św. Marcina".
21 marca 2015

SPRAWOZDANIE Z III OSTROWSKIEGO FESTIWALU SMAKÓW III REGIONALNYCH TARGÓW TURYSTYCZNYCH „WYPOCZYNEK MARZEŃ 2015”

21 marca 2015 roku w Hali Sportowej Zespołu Szkół Usługowych w Ostrowie Wielkopolskim odbył się już  po raz trzeci Ostrowski Festiwal Smaków i Regionalne Targi Turystyczne zorganizowane przez Powiat Ostrowski i Zespół Szkół Usługowych. W bieżącej edycji festiwalu tematem wiodącym były sery ufundowane przez Ostrowską Spółdzielnię Mleczarską i Skalmierzycką Spółdzielnię Mleczarską “Lazur”.
21 marca 2015

III OSTROWSKI FESTIWAL SMAKÓW I III REGIONALNE TARGI TURYSTYCZNE – KONFERENCJA PRASOWA

Sery to przewodni temat III Ostrowskiego Festiwalu Smaków i III Regionalnych Targów Turystycznych, które odbędą się 21 marca 2015r. w hali sportowej naszej szkoły. W związku z tym wydarzeniem wczoraj w Zespole Szkół Usługowych odbyła się konferencja prasowa, w której uczestniczyli organizatorzy targów Starosta Ostrowski Paweł Rajski, Dyrektor Szkoły Dariusz Kaczmarek, Kierownik Szkolenia Praktycznego Barbara Jakubowska oraz sponsorzy z Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Ostrowie Wielkopolski i Spółdzielni Mleczarskiej „Lazur” z Nowych Skalmierzyc.
12

PARTNERZY

 
klasy patronackie w zawodzie: technik żywienia i usług
gastronomicznych,
kucharz, kelner

    

klasa patronacka w zawodzie:
technik usług fryzjerskich, fryzjer
Wystąpił błąd. Błąd: Text/HTML jest obecnie niedostępny.
 
klasy patronackie w zawodach: technik reklamy,
technik fotografii i multimediów

    

123movies