Akcje

16 października 2023

KONKURS BHP

W dniu 13 października 2023 roku, w siedzibie Cechu Rzemiosł Różnych w Ostrowie Wielkopolskim, odbył się konkurs na szczeblu Cechu o zasadach BHP „Bezpiecznie od startu”. Konkurs przeprowadzono wśród uczniów realizujących praktyczną naukę zawodu w zakładach rzemieślniczych. Konkurs przebiegał w miłej atmosferze, ale ostrej rywalizacji; ostatecznie I miejsce zajęła Julia Dera z klasy 2b, II miejsce Elżbieta Golusińska z klasy 1a i III miejsce Marta Skórska z klasy 3a. Cech Ostrowski uczennice będą reprezentować w konkursie regionalnym, który odbędzie się w dniu 26 października 2023 r. w Izbie Rzemieślniczej w Kaliszu.

10 marca 2022

Pomoc dla Ukrainy

W zeszłym tygodniu prosiliśmy Was o wsparcie rzeczowe dla naszych Przyjaciół z Ukrainy. Włączyliśmy się w akcję pomocy celowanej pod patronatem Fundacji Wolne Miejsce i we współpracy z IV Liceum Ogólnokształcące im. Fryderyka Chopina, Zespół Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim, E.Leclerc Ostrów Wlkp.

Wasz odzew przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania! Z serca dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję. Pamiętajcie, dobro wraca.

8 grudnia 2021

Finał akcji EKO Mikołajki w ZSU

Z ogromną przyjemnością, pragniemy zakomunikować iż w II edycji zbiórki nakrętek pod hasłem EKO MIKOŁAJKI udało się zebrać ponad 150 kg nakrętek, które zostaną przekazane dla Mariusza cierpiącego na porażenie mózgowe. Zwycięzcą została klasa 1tc, która zebrała aż 30 kg nakrętek. SERDECZNIE GRATULUJEMY ZWYCIĘSKIEJ KLASIE, a pozostałym klasom DZIĘKUJEMY za udział w zbiórce.
Samorząd Uczniowski
Wolontariat Szkolny

8 grudnia 2021

EKO ŚWIĘTA

Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia to magiczny i wyjątkowy okres. To czas niespodzianek, wręczania drobnych upominków i życzliwych gestów, dlatego nasi wolontariusze poświęcili swój wolny czas na przygotowanie upominków i słodkości dla dzieci z domu dziecka.

7 grudnia 2021

TYTKA CHARYTATYWNA

Właśnie zakończyliśmy  przedświąteczną akcję „Tytka Charytatywna ” na rzecz ubogich osób lokalnej społeczności. Dzięki zaangażowaniu całej społeczności ZSU udało nam się zebrać 40 tytek z produktami spożywczymi i chemicznymi. W dniu 7 grudnia 2021 wszystkie dary zostały przekazane osobom potrzebującym.

 Dziękujemy za wielkie serce !

1234

PARTNERZY

 
klasy patronackie w zawodzie: technik żywienia i usług
gastronomicznych,
kucharz, kelner

    

klasa patronacka w zawodzie:
technik usług fryzjerskich, fryzjer
Wystąpił błąd. Błąd: Text/HTML jest obecnie niedostępny.
 
klasy patronackie w zawodach: technik reklamy,
technik fotografii i multimediów

    

123movies