Akcje

14 kwietnia 2021

ZBIÓRKA KARMY DLA ZWIERZĄT ZE SCHRONISKA

W  roku szkolnym 2019/2020 w naszej  szkole przeprowadzono z inicjatywy Wolontariatu Szkolnego zbiórkę karmy dla bezdomnych zwierząt. Akcja spotkała się z ogromnym odzewem. Okazała się, że uczniom nie jest obojętny los bezdomnych zwierząt.

14 kwietnia 2021

WALENTYNKA DLA SENIORA

Serdecznie dziękujemy za kartki walentynkowe, które przygotowaliście w ramach akcji ”Walentynka dla Seniora”. Wszystkie laurki zostały przekazane do Domu Opieki Społecznej w Ostrowie Wielkopolskim. Mamy nadzieję, że tym drobnym gestem dodaliśmy otuchy samotnym seniorom.

14 kwietnia 2021

ŚWIĄTECZNA KARTKA DLA SENIORA

Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do naszej akcji ŚWIĄTECZNA KARTKA DLA SENIORA. Uczniom dziękujemy za dobrą wolę, pozytywne nastawienie, poświęcony czas i nieograniczoną kreatywność. Wszystkie kartki z wielkanocnymi życzeniami trafiły do Domu Pomocy Społecznej w Psarach i w Ostrowie Wielkopolskim. Mamy nadzieję, że serdeczne słowa w pięknej oprawie plastycznej sprawią obdarowanym radość i przyjemność, bo właśnie taki cel przyświecał naszej akcji.

9 grudnia 2020

POMOC DLA ADAMA

❤ PODZIEL SIĘ SERCEM NA ŚWIĘTA ❤

W okresie świątecznym zawsze chcemy być blisko, razem. Choć w tym roku kontakty międzyludzkie są ograniczone, to nadal możemy, a nawet powinniśmy dzielić się dobrem z tymi, którym pomoc i wsparcie jest szczególnie potrzebne.

12

PARTNERZY

 
klasy patronackie w zawodzie: technik żywienia i usług
gastronomicznych,
kucharz, kelner

    

klasa patronacka w zawodzie:
technik usług fryzjerskich, fryzjer
 
klasy patronackie w zawodach: technik reklamy,
technik fotografii i multimediów