https://upscalerolexs.com

Akcje

10 marca 2022

Pomoc dla Ukrainy

W zeszłym tygodniu prosiliśmy Was o wsparcie rzeczowe dla naszych Przyjaciół z Ukrainy. Włączyliśmy się w akcję pomocy celowanej pod patronatem Fundacji Wolne Miejsce i we współpracy z IV Liceum Ogólnokształcące im. Fryderyka Chopina, Zespół Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim, E.Leclerc Ostrów Wlkp.

Wasz odzew przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania! Z serca dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję. Pamiętajcie, dobro wraca.

8 grudnia 2021

Finał akcji EKO Mikołajki w ZSU

Z ogromną przyjemnością, pragniemy zakomunikować iż w II edycji zbiórki nakrętek pod hasłem EKO MIKOŁAJKI udało się zebrać ponad 150 kg nakrętek, które zostaną przekazane dla Mariusza cierpiącego na porażenie mózgowe. Zwycięzcą została klasa 1tc, która zebrała aż 30 kg nakrętek. SERDECZNIE GRATULUJEMY ZWYCIĘSKIEJ KLASIE, a pozostałym klasom DZIĘKUJEMY za udział w zbiórce.
Samorząd Uczniowski
Wolontariat Szkolny

7 grudnia 2021

TYTKA CHARYTATYWNA

Właśnie zakończyliśmy  przedświąteczną akcję „Tytka Charytatywna ” na rzecz ubogich osób lokalnej społeczności. Dzięki zaangażowaniu całej społeczności ZSU udało nam się zebrać 40 tytek z produktami spożywczymi i chemicznymi. W dniu 7 grudnia 2021 wszystkie dary zostały przekazane osobom potrzebującym.

 Dziękujemy za wielkie serce !

16 czerwca 2021

UCZENNICE ZSU LAUREATKAMI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PRZYSTAŃ W SIECI

„Przystań w sieci” to ogólnopolski projekt edukacyjny, który powstał z inicjatywy Facebooka, NASK PIB i UNICEF Polska. Został stworzony z myślą o uczniach, nauczycielach, poszukujących odpowiedzi na pytania, dotyczące odpowiedzialnego korzystania z Internetu, ochrony własnego wizerunku w sieci i bezpieczeństwa online. Projekt objęty jest honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.

123

PARTNERZY

 
klasy patronackie w zawodzie: technik żywienia i usług
gastronomicznych,
kucharz, kelner

    

klasa patronacka w zawodzie:
technik usług fryzjerskich, fryzjer
 
klasy patronackie w zawodach: technik reklamy,
technik fotografii i multimediów

    

soap2day