Pracownie - galeria

Aula szkolna

Pracownie fryzjerskie

WSPÓŁPRACA Z GOLDWELL

Pracownie fryzjerskie w Zespole Szkół Usługowych pracują już pod patronatem marki GOLDWELL. Jest to duży krok w kierunku podniesienia jakości edukacji zawodowej w kształceniu przyszłych adeptów sztuki fryzjerskiej. GOLDWELL podejmuje wiele starań aby fryzjerstwo było świadome, przemyślane i profesjonalne. Taka postawa wobec fryzjerstwa zaowocowała opracowaniem wielu patentów technicznych. Dzięki nawiązanej współpracy szkoła wykorzystuje podczas zajęć dydaktycznych te nowoczesne rozwiązania. Czynią one  pracę komfortową zarówno dla ucznia jak i nauczyciela. Jest to możliwe dzięki doposażeniu przez markę GOLDWELL pracowni w:

• narzędzia konsultacyjne w postaci kart kolorów, które uporządkowane w sposób praktyczny umożliwiają szybkie odniesienie się do poziomu i charakteru odcienia,
  • system dozowników GOLDWELL Depot –System czyli pompy i miseczki z menzurkami, które umożliwiają szybkie, łatwe i dokładne dozowanie składników preparatów do farbowania trwałego,
  • przyrządy typu „wszystko w jednym”: dozowanie, mierzenie, mieszanie i  nanoszenie preparatu tzw. Colormat do farbowania trwałego oraz butelki aplikacyjne z końcówkami do farbowania półtrwałego,
  • klasyczne miseczki, pędzelki, minutniki.

klasy patronackie w zawodzie: technik żywienia i usług
gastronomicznych,
kucharz, kelner

klasa patronacka w zawodzie:
technik usług fryzjerskich, fryzjer

klasy patronackie w zawodach: technik reklamy,
technik fotografii i multimediów