AKTUALNOŚCI

21 września 2021

JESIENNE SPRZĄTANIE OSTROWA WIELKOPOLSKIEGO - JESTEŚMY EKO!

 17 września 2021 roku grupa uczniów z naszej szkoły uczestniczyła w akcji „Jesienne sprzątanie Ostrowa Wielkopolskiego”. Uczniowie wraz z opiekunami udali się w wyznaczony rejon aby porządkować teren ul. Wrocławskiej, plac 23-stycznia oraz ul. Kościuszki. Dzięki sprzyjającej pogodzie akcja przebiegła bardzo sprawnie, a udział w niej skłonił do refleksji nad stanem naturalnego środowiska i wpłynął na rozwijanie poczucia odpowiedzialności za jego stan.

16 czerwca 2021

UCZENNICE ZSU LAUREATKAMI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PRZYSTAŃ W SIECI

„Przystań w sieci” to ogólnopolski projekt edukacyjny, który powstał z inicjatywy Facebooka, NASK PIB i UNICEF Polska. Został stworzony z myślą o uczniach, nauczycielach, poszukujących odpowiedzi na pytania, dotyczące odpowiedzialnego korzystania z Internetu, ochrony własnego wizerunku w sieci i bezpieczeństwa online. Projekt objęty jest honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego.

30 kwietnia 2021

POŻEGNANIE UCZNIÓW KLAS KOŃCZĄCYCH SZKOŁĘ - USŁUGUSY 2021

29 kwietnia 2021 roku w Zespole Szkół Usługowych ostatni raz zadźwięczał dzwonek dla uczniów klas maturalnych. Na uroczystości, w nietypowej formie - hybrydowej obecni  byli: pan starosta Paweł Rajski, dyrekcja , nauczyciele, oraz uczniowie klas: 4ta, 4tb, 4tc, 4td i 3lo.  Uroczystość z auli szkolnej prowadziła uczennica klasy 3tc Katarzyna Bazak. 

123456789

PARTNERZY

 
klasy patronackie w zawodzie: technik żywienia i usług
gastronomicznych,
kucharz, kelner

    

klasa patronacka w zawodzie:
technik usług fryzjerskich, fryzjer
 
klasy patronackie w zawodach: technik reklamy,
technik fotografii i multimediów