https://upscalerolexs.com

AKTUALNOŚCI

18 listopada 2021

Ogólnopolski karpiowy konkurs kulinarny

Dnia 17 listopada 2021 r. uczniowie naszej szkoły z kl. 4 tb w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych - Gracjan Małecki i Jakub Mokrus przygotowywali w pracowni gastronomicznej potrawy z karpia, biorące udział w „Ogólnopolskim karpiowym konkursie kulinarnym”.

15 listopada 2021

XIV edycja Konkursu Tłumaczeniowego w Kaliszu

Dnia 15 listopada 2021 r., pięć uczennic klas 4 i 3 technikum naszej szkoły wzięło udziału w XIV edycji Konkursu Tłumaczeniowego organizowanego przez Zakład Filologii Angielskiej na UAM w Kaliszu. 👍🇬🇧🙂❤️ Zadanie nie było łatwe, ale nasze dziewczyny dały z siebie wszystko i pracowały w pocie czoła. Wkrótce ogłoszenie wyników.

3 listopada 2021

Uczennica Zespołu Szkół Usługowych wśród laureatów ogólnopolskiego Konkursu na plakat promujący Międzynarodowy Dzień Mediacji

Konkurs organizowany przez Ministerstwo Sprawiedliwości ma pomóc w upowszechnieniu wiedzy na temat mediacji i zachęcić do korzystania z niej. Celem Konkursu było kształtowanie wśród uczniów pozytywnego wizerunku mediacji, zachęcenie młodych ludzi do aktywności twórczej, popularyzowanie wśród uczniów wiedzy na temat mediacji, jako alternatywnego sposobu rozwiązywania sporów.

123456789

PARTNERZY

 
klasy patronackie w zawodzie: technik żywienia i usług
gastronomicznych,
kucharz, kelner

    

klasa patronacka w zawodzie:
technik usług fryzjerskich, fryzjer
 
klasy patronackie w zawodach: technik reklamy,
technik fotografii i multimediów

    

soap2day