AKTUALNOŚCI

12 kwietnia 2022

Uczennica naszej szkoły laureatką konkursu "Mała Pętelka"

7 kwietnia 2022 roku odbyło się ogłoszenie wyników  XXVIII edycji ogólnopolskiego konkursu „Mała Pętelka” Konkurs dla Młodych Krawców i Projektantów im. Małgorzaty Zaręby. Organizatorem był Zespół Szkół Odzieżowych im. Władysława Reymonta w Poznaniu. Jury konkursowe nagrodziło prace Joanny Kędzierskiej , uczennicy klasy drugiej technikum, kształcącej się w zawodzie technik usług fryzjerskich. Zdobyła ona  III miejsce w kategorii „Fryzura awangardowa” za fryzurę „Floral lady”.

10 marca 2022

Pomoc dla Ukrainy

W zeszłym tygodniu prosiliśmy Was o wsparcie rzeczowe dla naszych Przyjaciół z Ukrainy. Włączyliśmy się w akcję pomocy celowanej pod patronatem Fundacji Wolne Miejsce i we współpracy z IV Liceum Ogólnokształcące im. Fryderyka Chopina, Zespół Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim, E.Leclerc Ostrów Wlkp.

Wasz odzew przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania! Z serca dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję. Pamiętajcie, dobro wraca.

9 lutego 2022

Uczeń naszej szkoły w finale konkursu dla młodych projektantów

Przekazujemy kolejne dobre wiadomości-projekty Mateusza Cieszyńskiego, ucznia klasy 2tc o specjalności technik przemysłu mody zakwalifikowały się do finału IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Dla Młodych Projektantów i Krawców "Szmargdowy Guzik" organizowany przez Zespół Szkół Technicznych - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lesznie.

9 grudnia 2021

Creative Cloud dla uczniów naszej szkoły!

Od początku października br. pakiet Creative Cloud jest dostępny w Zespole Szkół Usługowych. Programy te, są zainstalowane w pracowniach naszej szkoły, a także co jest nowością,  uczniowie kierunków: reklamy, fotografii i multimediów otrzymali licencje imienne co pozwala używać Photoshopa, Illustratora oraz innych programów z pakietu w domach uczniów.
 

12345

PARTNERZY

 
klasy patronackie w zawodzie: technik żywienia i usług
gastronomicznych,
kucharz, kelner

    

klasa patronacka w zawodzie:
technik usług fryzjerskich, fryzjer
 
klasy patronackie w zawodach: technik reklamy,
technik fotografii i multimediów

    

yesmovies