https://upscalerolexs.com

AKTUALNOŚCI

8 grudnia 2021

Finał akcji EKO Mikołajki w ZSU

Z ogromną przyjemnością, pragniemy zakomunikować iż w II edycji zbiórki nakrętek pod hasłem EKO MIKOŁAJKI udało się zebrać ponad 150 kg nakrętek, które zostaną przekazane dla Mariusza cierpiącego na porażenie mózgowe. Zwycięzcą została klasa 1tc, która zebrała aż 30 kg nakrętek. SERDECZNIE GRATULUJEMY ZWYCIĘSKIEJ KLASIE, a pozostałym klasom DZIĘKUJEMY za udział w zbiórce.
Samorząd Uczniowski
Wolontariat Szkolny

8 grudnia 2021

EKO ŚWIĘTA

Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia to magiczny i wyjątkowy okres. To czas niespodzianek, wręczania drobnych upominków i życzliwych gestów, dlatego nasi wolontariusze poświęcili swój wolny czas na przygotowanie upominków i słodkości dla dzieci z domu dziecka.

7 grudnia 2021

TYTKA CHARYTATYWNA

Właśnie zakończyliśmy  przedświąteczną akcję „Tytka Charytatywna ” na rzecz ubogich osób lokalnej społeczności. Dzięki zaangażowaniu całej społeczności ZSU udało nam się zebrać 40 tytek z produktami spożywczymi i chemicznymi. W dniu 7 grudnia 2021 wszystkie dary zostały przekazane osobom potrzebującym.

 Dziękujemy za wielkie serce !

7 grudnia 2021

Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności - Poznań 2021

3 grudnia w Poznaniu w Zespole Szkół Gastronomicznych odbył się etap okręgowy Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. Naszą szkołę reprezentowały Marysia i Karolina z klasy 4ta. Dziewczyny przystąpiły do testu, który składał się z 80 pytań z zakresu zasad żywienia, technologii gastronomicznej, chemii żywności oraz chorób cywilizacyjnych. Na wyniki testu musimy jeszcze poczekać, ponieważ mają zostać ogłoszone za dwa tygodnie. Nie mniej jednak trzymamy mocno kciuki za Nasze dziewczyny.

123456789

PARTNERZY

 
klasy patronackie w zawodzie: technik żywienia i usług
gastronomicznych,
kucharz, kelner

    

klasa patronacka w zawodzie:
technik usług fryzjerskich, fryzjer
 
klasy patronackie w zawodach: technik reklamy,
technik fotografii i multimediów

    

soap2day