AKTUALNOŚCI

16 kwietnia 2021

KOMUNIKAT - MŁODOCIANI PRACOWNICY

Uczniowie III klas branżowej szkoły I stopnia, będący młodocianymi pracownikami od 19 kwietnia 2021r. wracają na zajęcia praktyczne do pracodawców, o ile u danego pracodawcy nie występują zdarzenia, które  ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić ich zdrowiu.

Uczniowie I i II klas branżowej szkoły I stopnia, będący młodocianymi pracownikami, mają przedłużone dotychczasowe obostrzenia w funkcjonowaniu do 25 kwietnia 2021r.

14 kwietnia 2021

PASJA DO FRYZJERSTWA NAGRODZONA - KOLEJNE SUKCESY ZSU W KONKURSIE MAŁA PĘTELKA!

„Mała Pętelka” to ogólnopolski konkurs, w którym  swoim talentem mogą wykazać się zarówno projektanci branży modowej jak i fryzjerskiej. W gronie młodych fryzjerów, którzy stanęli w szeregi rywalizacji znalazła się Katarzyna Pasternicka - drugoklasistka,  kształcąca się w zawodzie technik usług fryzjerskich.

W tegorocznej - XXVII edycji konkursu jury doceniło jej pracę i przyznało I miejsce w kategorii fryzura użytkowa.

11 kwietnia 2021

UCZENNICA ZESPOŁU SZKÓŁ USŁUGOWYCH PODBIJA SERCA JURY OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU!

Ponownie udowadniamy, że Zespół Szkół Usługowych to szkoła dla ludzi z pasją. Odnosimy kolejne sukcesy.
Bardzo zależało nam aby reaktywować zawód technika przemysłu mody. Dopięliśmy swego. W klasach mody kształcą się osoby, które wiążą swoją przyszłość ze światem mody.   Są świadome swojej pasji i dlatego potrafią zdefiniować swoje indywidualne cele, aby stać się kimś więcej w wybranym przez siebie zawodzie i osiągnąć o wiele więcej na co dzień.  To one tworzą kreacje, cechujące się smakiem i wyczuciem proporcji. W umiejętny sposób łączą detale.  Bawią się zarówno kolorem jak i fakturą.
 

9 kwietnia 2021

TECHNIK FOTOGRAFII I MULTIMEDIÓW - nowy kierunek w ZSU!!!

Masz sokole oko i duszę artysty, ze spaceru z psem wracasz z kilkudziesięcioma nowymi fotkami na swoim smartfonie, na większości zdjęć znajdujesz coś, co chciałbyś poprawić w programie graficznym, marzy Ci się najnowsza lustrzanka, nie boisz się żadnego wyzwania... TEN ZAWÓD JEST DLA CIEBIE!

9 kwietnia 2021

Drogi Ósmoklasisto!

Niebawem ważny moment w Twoim życiu – wybór szkoły średniej. Przyszedł czas na ocenę swoich predyspozycji i umiejętności. Pomyśl, co lubisz robić, jak widzisz swoją przyszłość i kim chciałbyś zostać.
W życiu zawodowym każdego człowieka najważniejszym czynnikiem jest podążanie za pasją, entuzjazm i zaangażowanie. Może właśnie w naszej szkole znajdziesz zawód, który łączy się z Twoimi zainteresowaniami. Rób, co lubisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować!

123456

PARTNERZY

 
klasy patronackie w zawodzie: technik żywienia i usług
gastronomicznych,
kucharz, kelner

    

klasa patronacka w zawodzie:
technik usług fryzjerskich, fryzjer
 
klasy patronackie w zawodach: technik reklamy,
technik fotografii i multimediów