AKTUALNOŚCI

11 października 2022

XX - lecie ZSU "od kuchni"

20 lecie ZSU ,,od kuchni" Uczniowie z klasy 1ta i 2ta pod nadzorem nauczycieli przygotowywali finger foody na okolicznościowe przyjęcie.
Oto skład poszczególnych finger foodów:

8 października 2022

XX-lecie ZSU

20 lat minęło jak jeden dzień. 20 lat minęło, lecz nie odejdzie w cień!
To było 20 bardzo ważnych lat, wypełnionych codzienną pracą, młodymi ludźmi, marzeniami, przemianami, osiągnięciami i współpracą.
20 lat, w czasie których przyświecał nam jeden cel: Wszystko co robimy, robić z pasją!
22 września 2022

Konkurs BHP

W dniu 21 września 2022 roku, w siedzibie Cechu Rzemiosł Różnych  w Ostrowie Wielkopolskim, odbył się konkurs na szczeblu Cechu o zasadach BHP „Bezpiecznie od startu”. Konkurs przeprowadzono wśród uczniów realizujących praktyczną naukę zawodu w zakładach rzemieślniczych. Konkurs przebiegał w miłej atmosferze, ale ostrej rywalizacji; ostatecznie I miejsce zajęła Julia Dera z klasy 1b, II miejsce Julia Gąsiorek z klasy 2a i III miejsce Wiktoria Pawlak z klasy 1b. Cech Ostrowski uczennice będą reprezentować w konkursie regionalnym, który odbędzie się w dniu 28 września 2022 r. w Izbie Rzemieślniczej w Kaliszu.

26 czerwca 2022

UROCZYSTE POŻEGNANIE UCZNIÓW BRANŻOWEJ SZKOŁY I STOPNIA

24 czerwca 2022 roku o godzinie 9:00 w Zespole Szkół Usługowych w Ostrowie Wielkopolskim pożegnaliśmy absolwentów Branżowej Szkoły I Stopnia. Na uroczystości obecni byli: Wicestarosta Powiatu Ostrowskiego - Pan Roman Pacholczyk, pani wizytator –Beata Waszczak, Starszy Cechu Rzemiosł - Pan Ryszard Glapa, przedstawiciel Pracodawców - Pan Karol Graf, Przedstawiciel Rady Rodziców – pani Agnieszka Muszalska, Rada Pedagogiczna, Rodzice oraz Absolwenci ZSU.

12345

PARTNERZY

 
klasy patronackie w zawodzie: technik żywienia i usług
gastronomicznych,
kucharz, kelner

    

klasa patronacka w zawodzie:
technik usług fryzjerskich, fryzjer
 
klasy patronackie w zawodach: technik reklamy,
technik fotografii i multimediów

    

yesmovies