AKTUALNOŚCI

9 grudnia 2022

Finał konkursu "Co w głowie masz"

W czwartek 8 grudnia 2022 roku w auli naszej szkoły odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu fotograficznego "Co w głowie masz?”. Adresatami Konkursu byli uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych powiatu ostrowskiego.

21 listopada 2022

WYCIECZKA UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ USŁUGOWYCH DO GNIEZNA i POZNANIA W RAMACH PROGRAMU MINISTRA EDUKACJI I NAUKI – „POZNAJ POLSKĘ”

W dniu 15 listopada 2022 r. w ramach ministerialnego programu MEiN „Poznaj Polskę” uczniowie Zespołu Szkół Usługowych w Ostrowie Wielkopolskim mogli podziwiać szczególnie drogie sercu każdego Polaka miejsca związane z historią i kulturą w Gnieźnie i Poznaniu.
Wyjazd w ramach programu „Poznaj Polskę” był nagrodą dla uczniów za ich aktywną pracę w samorządzie szkolnym, godne reprezentowanie szkoły w konkursach oraz zaangażowanie w projektach upamiętniających Powstanie Wielkopolskie i Republikę Ostrowską.

10 listopada 2022

Międzynarodowy Dzień Mediacji 2022

Konkurs organizowany przez Ministerstwo Sprawiedliwości ma pomóc w upowszechnieniu wiedzy na temat mediacji i zachęcić do korzystania z niej. Konkurs pomaga popularyzować wśród uczniów mediację – skuteczną metodę rozwiązywania sporów i zachęca młodych ludzi do kreatywności. Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu plakatu, promującego mediację – jedną z metod polubownego rozwiązywania sporu.

12345

PARTNERZY

 
klasy patronackie w zawodzie: technik żywienia i usług
gastronomicznych,
kucharz, kelner

    

klasa patronacka w zawodzie:
technik usług fryzjerskich, fryzjer
 
klasy patronackie w zawodach: technik reklamy,
technik fotografii i multimediów

    

yesmovies