https://upscalerolexs.com

AKTUALNOŚCI

6 kwietnia 2022

KONKURS "NAJŁADNIEJSZA PISANKA WIELKANOCNA"

Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pisanki wielkanocnej dowolną techniką.
Jury konkursowe dokonało oceny prac biorąc pod uwagę: dobór materiałów, oryginalność, pomysłowość, pracochłonność i estetykę wykonania.

6 kwietnia 2022

KONKURS "NAJŁADNIEJSZY STÓŁ WIELKANOCNY"

Podczas Drzwi Otwartych ZSU odbyło się w auli szkolnej głosowanie na najładniejszy stół wielkanocny. Stoły przygotowali uczniowie z klas: 2ta(4), 1ta (2), 1b, 1c, 2b, 3tag, 3tap oraz 2d. Stoły wielkanocne, jak i głosowanie na nie uatrakcyjniło Drzwi Otwarte. W sumie oddano 654 głosów na 12 stołów.
 

15 marca 2022

Zapraszamy na DRZWI OTWARTE w piątek 1 kwietnia 2022 r. godz. 9:00 - 18:00

Zespół Szkół Usługowych w Ostrowie Wielkopolskim zaprasza do udziału w warsztatach zawodowych, które będziemy tego dnia organizować dla uczniów klas ósmych, będą to warsztaty:

gastronomiczne   hotelarskie   kelnerskie   fryzjerskie   modowe   fotograficzne   reklamowe

Prosimy o zgłaszanie chętnych grup do udziału w warsztatach pod numerem telefonu 627365182 lub na adres mailowy zsu@osw.pl

 

10 marca 2022

Pomoc dla Ukrainy

W zeszłym tygodniu prosiliśmy Was o wsparcie rzeczowe dla naszych Przyjaciół z Ukrainy. Włączyliśmy się w akcję pomocy celowanej pod patronatem Fundacji Wolne Miejsce i we współpracy z IV Liceum Ogólnokształcące im. Fryderyka Chopina, Zespół Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim, E.Leclerc Ostrów Wlkp.

Wasz odzew przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania! Z serca dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję. Pamiętajcie, dobro wraca.

9 lutego 2022

Uczeń naszej szkoły w finale konkursu dla młodych projektantów

Przekazujemy kolejne dobre wiadomości-projekty Mateusza Cieszyńskiego, ucznia klasy 2tc o specjalności technik przemysłu mody zakwalifikowały się do finału IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Dla Młodych Projektantów i Krawców "Szmargdowy Guzik" organizowany przez Zespół Szkół Technicznych - Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lesznie.

123456789

PARTNERZY

 
klasy patronackie w zawodzie: technik żywienia i usług
gastronomicznych,
kucharz, kelner

    

klasa patronacka w zawodzie:
technik usług fryzjerskich, fryzjer
 
klasy patronackie w zawodach: technik reklamy,
technik fotografii i multimediów

    

soap2day