AKTUALNOŚCI

14 lutego 2023

Międzynarodowe staże uczniów Zespołu Szkół Usługowych w Irlandii i w Hiszpanii

Wniosek w ramach konkursu o Akredytację Erasmusa w sektorze kształcenia i szkolenia zawodowegow roku 2022, przygotowany przez Zespół Szkół Usługowych został  pozytywnie rozpatrzony. W ramach planowanej współpracy międzynarodowej uczniowie ZSU będą realizować swoje staże zawodowe w   Irlandii oraz w Hiszpanii. W Irlandii
w okolicach miasta Cork planujemy staże zawodowe w irlandzkich zakładach pracy dla uczniów w zawodach:  technik żywienia i usług gastronomicznych,  technik reklamy,  technik  fotografii i multimediów  oraz  technik usług fryzjerskich.
W Hiszpanii w słonecznej Maladze swoje staże zawodowe w zakładach pracy, będą  realizować  uczniowie w zawodach: technik przemysłu mody,  technik stylista i  technik hotelarstwa, pod opieką naszych nauczycieli. Współpraca będzie realizowana ze sprawdzonymi instytucjami partnerskimi tj. hiszpańskim Intern Xperience (www.internxperience.com)i irlandzkim EuroInternship  Placement Ireland(www.irelandeip.ie). Więcej informacji na temat realizacji nowej przygody międzynarodowej Zespołu Szkół Usługowych udzielimy wkrótce.

27 grudnia 2022

KONKURS "NA WIGILIJNYM STOLE - 2022"

Dnia 18 grudnia b.r. uczniowie 1 klasy w zawodzie TŻIUG i nauczyciele ZSU z branży gastronomicznej wzięli udział w konkursie regionalnym „Na wigilijnym stole - 2022”, który miał na celu promocję przygotowywania i podawania tradycyjnych w Polsce potraw wigilijnych.

12345

PARTNERZY

 
klasy patronackie w zawodzie: technik żywienia i usług
gastronomicznych,
kucharz, kelner

    

klasa patronacka w zawodzie:
technik usług fryzjerskich, fryzjer
 
klasy patronackie w zawodach: technik reklamy,
technik fotografii i multimediów

    

yesmovies