AKTUALNOŚCI

4 kwietnia 2024

DZIEŃ ŚWIADOMOŚCI AUTYZMU

"Autyzm. Poznaj, zanim ocenisz" pod takim hasłem w naszej szkole w dniu 04.04.24 odbyły się obchody Dnia Świadomości Autyzmu. Pragnąc wpływać na świadomość i solidaryzując się z naszymi uczniami w tym dniu staraliśmy się przybliżyć i pokazać ich wyjątkowość. Przekazaliśmy im pałeczkę aktywności. W przygotowanych przez siebie i z ich udziałem materiałach pokazali swoją ciekawość świata i pasję. W trakcie nagrywania programu ,,Autentycznie Autentyczni ZSU” pokazali niespotykane umiejętności obserwowania i postrzegania  innych  ludzi. A wyjątkowy odcinek ,,Szkolniady” pokazał, jak wspaniale nasi koledzy poradzili sobie z tym dużym przedsiewzięciem. Przesłanie  naszej koleżanki Mai uświadomiło  wszystkim, że Zespół Szkół Usługowych to szkoła otwarta i tolerancyjna, a każdy ,,Autentycznie wyjątkowy“ uczeń wspaniale się w niej odnajduje.

28 marca 2024

Komunikat

Informujemy, że w piątek 29 marca 2024 r. sekretariaty szkoły będą nieczynne.

22 marca 2024

Uroczyste Podziękowania dla Starosty Ostrowskiego

W tym tygodniu w Zespole Szkół Usługowych w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się wyjątkowa uroczystość, która nie tylko uczciła wprowadzenie nowej inwestycji, ale również stała się symbolem rosnącej świadomości społecznej w zakresie dostępności. Ola i Krzysiu, uczniowie szkoły korzystający na co dzień z nowo zainstalowanej platformy dla osób na wózkach, osobiście podziękowali Panu Pawłowi Rajskiemu, staroście ostrowskiemu, za wsparcie finansowe projektu.

18 marca 2024

,, Kreacje-Prowokacje” 2024

Mamy zaszczyt ogłosić, że 14.03.24 odbył się finał VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Młodych Projektantów w Radomiu, na którym uczennica naszej szkoły – Technikum Nr 2, ucząca się w zawodzie technik stylista Anastassia Melnienko z klasy 2 tc wygrała III miejsce!!! Anastassia przygotowała trzy kolekcje o nazwie ,, Taniec z czerwoną rutą”.          

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

1234

PARTNERZY

 
klasy patronackie w zawodzie: technik żywienia i usług
gastronomicznych,
kucharz, kelner

    

klasa patronacka w zawodzie:
technik usług fryzjerskich, fryzjer
 
klasy patronackie w zawodach: technik reklamy,
technik fotografii i multimediów

    

123movies