AKTUALNOŚCI

26 czerwca 2022

UROCZYSTE POŻEGNANIE UCZNIÓW BRANŻOWEJ SZKOŁY I STOPNIA

24 czerwca 2022 roku o godzinie 9:00 w Zespole Szkół Usługowych w Ostrowie Wielkopolskim pożegnaliśmy absolwentów Branżowej Szkoły I Stopnia. Na uroczystości obecni byli: Wicestarosta Powiatu Ostrowskiego - Pan Roman Pacholczyk, pani wizytator –Beata Waszczak, Starszy Cechu Rzemiosł - Pan Ryszard Glapa, przedstawiciel Pracodawców - Pan Karol Graf, Przedstawiciel Rady Rodziców – pani Agnieszka Muszalska, Rada Pedagogiczna, Rodzice oraz Absolwenci ZSU.

Pierwszą, oficjalną część gali prowadzili: Wiktoria Krupa i Kacper Jaszczuk. Rozpoczęły ją przemówienia Dyrektora Szkoły i zaproszonych gości oraz absolwenta klasy 3 dg Eryka Szczepaniaka, który w imieniu swoich kolegów i koleżanek pożegnał Grono Pedagogiczne. Po przemówieniach Dyrektor Szkoły wraz z wychowawcami wręczyli najlepszym uczniom świadectwa z wyróżnieniem, listy pochwalne i nagrody. Rodzice najlepszych absolwentów otrzymali listy gratulacyjne.
Drugą częścią uroczystości była Gala wręczenia nagród ,,Usługusy 2022” w następujących kategoriach:
Z UŚMIECHEM PRZEZ ŻYCIE - dla Karoliny Michalak z klasy 3 ag
POMOCNA DŁOŃ - dla Małgorzaty Brody z klasy 3 bg
PAPUŻKI NIEROZŁĄCZKI – dla Natalii Zamiejskiej i Wiktorii Wojtasiak z klasy 3 bp
SZKOŁA DRUGIM DOMEM – dla Mikołaja Starczewskiego z klasy 3 dg
ZŁOTA RĄCZKA – dla Sebastiana Kuźduba z klasy 3 cp
MÓZG SZKOŁY – dla Amelii Kołodziejczyk z klasy 3 ap
MISTRZ W ZAWODZIE – dla Weroniki Michnio z klasy 3 cg
Tą część gali prowadzili Zosia Sikora i Sergiusz Margas, a uświetniły ją występy muzyczne: Zuzanny Dysma, Natalii Geisler, Wiktorii Kanikowskiej i Wiktorii Wiertelak. Uroczystość wprowadziła wszystkich uczestników, a przede wszystkim naszych absolwentów w niezapomniany nastrój, który przyczynił się do tego, że uroczystość pożegnania jak i szkołę zapamiętają na długo.
Wszystkim Absolwentom życzymy wytrwałości w dążeniu do celu oraz wielu sukcesów w dorosłym życiu i w pracy zawodowej! Do widzenia przyjaciele...

PARTNERZY

 
klasy patronackie w zawodzie: technik żywienia i usług
gastronomicznych,
kucharz, kelner

    

klasa patronacka w zawodzie:
technik usług fryzjerskich, fryzjer
 
klasy patronackie w zawodach: technik reklamy,
technik fotografii i multimediów

    

soap2day